HOTEL ZLATÁ HVĚZDA VIMPERKMENU
csende

Úvod

Vážení hosté,

dne 14.7.2023 došlo v ranních hodinách k požáru budovy bowlingu Zlatá hvězda. Jsou to pro nás velmi těžké chvíle, neboť bowling byl supermoderně vybaven, instalovány profesionální dráhy Brunswick a byl oblíben hosty hotelu, tak obyvateli širokého okolí. Co je ovšem pro nás nejdůležitější je to, že při požáru nedošlo k žádnému zranění a všichni včetně zasahujících jednotek jsou v pořádku. Kdybyste cokoli potřebovali, obraťte se na nás, jsme Vám k dispozici proto, aby Váš pobyt proběhl v příjemné atmosféře a odjížděli jste spokojeni i přes tuto událost.

Něco zaniká, aby uvolnilo místo novému. A i když byl bowling naší srdeční záležitostí, pravděpodobně jeho chod už neobnovíme. Přemýšlíme o relaxační zóně, bazénu, sauně či rozšíření hotelu o sluneční apartmány, venkovní terase. Přestože je pro nás přiliš brzy něco konkrétního naplánovat, energii na to pořád máme. Děkujeme vám za pochopení a za vaši přízeň, kterou jste nám dosud projevovali.
 
Zároveň děkujeme všem, kteří nám s tím pomáhají a všem, kteří nám vyjadřují podporu. Dodává nám to sílu opět něco nového co přinese radost vybudovat.

Děkujeme za Vaše pochopení, jsme připraveni Vám vyjít ve všem vstříct.

Tým hotelu Zlatá hvězda

NAPIŠTE NÁM

Máte dotaz nebo potřebujete poradit? Zanechte nám zprávu prostřednictvím tohoto formuláře.
HOTEL ZLATÁ HVĚZDA
1. máje 103, 385 01 Vimperk, Česká republika

tel.: +420 388 313 400
fax: +420 388 313 405

mobil: +420 602 461 629, +420 602 323 297

e-mail: info@hotelzlatahvezda.cz

NAHORU
Hotel Zlatá hvězda ve Vimperku hodnocení